společnost reference architektura / design animace / video vizualizace / 3D grafika

animace / video

Animace a zpracování pohyblivého obrazu tvoří další úroveň prezentačních nástrojů. Přináší do statické vizualizace nový rozměr v podobě dynamiky a pohybu. Díky tomu je možné například předvést na obrazovce procházku po neexistující budově nebo vizuálně objasnit princip navrhované technologie či výrobku. Za pozornost jistě stojí i skutečnost, že pomocí animované simulace můžete často odhalit nedostatky budoucího návrhu ještě ve fázi vývoje, což šetří nejen Váš čas, ale zejména vynaložené finanční prostředky.

 

V našich referenčních ukázkách najdete řadu konkrétních příkladů a možností využití animované prezentace, například animace navrhovaných staveb, průlet interiérem budovy, animace inženýrských a dopravních staveb, animace letiště či rozsáhlého areálu apod.

 

Pro shlédnutí videoukázek je nezbytné aktualizovat Adobe Flash Player na verzi 9 a vyšší. Občasné problémy při přehrávání videa způsobuje MS Internet Explorer. Proto doporučujeme pro hladký běh videa používat jakýkoliv jiný browser (nejlépe Mozilla Firefox či Opera).

 

 

Ukázka počítačové vizualizace

vybrané ukázky z našich prací


Na Vaše přání obratem předložíme nezávaznou cenovou kalkulaci. Pro seriozní stanovení ceny je třeba zaslat e-mailem základní informace o projektu či technologii, nejlépe formou výkresové dokumentace, náčrtů apod. Nemáte-li nic podobného k dispozici, můžete požadovaný rozsah odkázat na některou z našich referenčních ukázek.